Rama:Kuksin po e ribëjmë të jetushëm

Kryeministri Rama nëpermjet rrjetit social facebook ka lavdëruar punën që po bënë qeveria e tijë sidomos në infrastrukturën rrugore.Ai dje foli edhe për një tjeter projekt duke e cilësua si një realitet i transformuar nga një ngrehinë e rrënuar, e ndërtuar qysh prej vitit 1981 dhe e degraduar skajshmërisht – 35 vjet rresht pa vënë asnjë dorë-, në një ndërtesë moderne shërbimi për qytetarët .Ndërsa për rrugan Kukës – Shishtavec deri dje një segment torturues gropash e aksidentesh tanimë një rrugë 17 km e rindërtuar tërësisht me të gjitha standardet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme