Ramush Haradinaj asnjëherë i vetëm, sot pati vizitorë të veçantë

 Shqiptarët nga Amerika sot kanë vizatuar Ramush Haradinajn i cili po mbahet në Francë nga autoritetet franceze sipas një flete arresti të lëshuar nga Serbia.

Harry Bajraktari dhe Rrusmet Gecaj bashkatdhetarët të cilët jetojnë në Amerikë, vizituan të hënën liderin e AAK-së, në Strasbourg.

Bajraktari e konsideroj të pa drejtë mbajtjen e Haradinajt duke thënë se ne i bëjmë thirrje drejtësisë franceze që të mos i marr parasysh flete arrestet e lëshuara nga Serbia për shkak se ato kanë karakter politik. /Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme