Ramush Haradinaj e Bajram Gecaj fotografohen bashkë

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj po merr pjesë në ndërrimin e komandës së KFOR-it në lagjen Arbëria në Prishtinë bashkë me shumë zyrtarë tjerë të opozitës dhe pozitws.

Por ai ka shfrytëzuar këtë ngjarje që të dal në foto me zëvendësministrin e Pushtetit Lokal, Bajram Gecajn e LDK-së.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme