Reagon Gëzim Kelmendi: Adriatiku më ngriti kurth

Madje Adriatik Kelmendi në një postim në Facebook shkroi se për herë të parë pas 12 vitesh pati një mysafir siç tha ai s’kishte “trohë etike”, duke iu referuar Gëzim Kelmendit.

Ky është reagimi i Gëzim Kelmendit në Facebook:

Të nderuar vëllezër e motra,
Qytetarë të nderuar,

Ky është linku i emisionit ku isha mysafir,
Një kurth i ngritur nga Adriatik Kelmendi,
I ftoj 3 kundër meje dhe ai sëbashku me ta.
Dhe nga zemra e plast që nuk ja arriti qëllimit, bëri një shkrim ne FB.

I juaji,
Gëzim Kelmendi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme