Reagon protagonisti i “Pronto”-s Adem Grabovci: Ndaleni trenin serb

sh shefi i grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës Adem Grabovci, ka shkruar në Facebook se Qeveria duhet ta ndal trenin nga Serbia dhe nuk duhet të lejoj shkeljen e rendit kushtetues.

Ja postimi i plotë i Grabovcit:

Qeveria duhet të ndalë trenin e paralajmëruar nga Serbia dhe duhet të jetë në krye të përgjegjësive që ka marrë, për të mos lejuar shkeljen e rendit kushtetues dhe integritetit territorial të vendit si dhe rrezikimin e sigurisë së qytetarëve të vendit. Koha është të veprohet sot, nesër do jetë vonë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme