Reçica: Pse nuk foli Ymeri në seancën për vlerat e luftës, por Konjufca?

E premte, 28 Tetor 2016  –  Sakte.net

Deputeti i PDK-së, Ilmi Reçica ka kërkuar që të dijë arsyen se pse në seancën ku u fol për vlerat e luftës  Visar Ymeri nuk ka dalë të flasë në foltore, por Glauk Konjuca.

Duke kërkuar arsyen për këtë Reçica i ka thënë Ymerit nëse ndonjëherë ka dal në demonstrata dhe nëse ka dhënë ndonjë cent për të ndihmuar popullin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme