Rexhep Qosja bën bashkë Ramën dhe Metën (Foto)

Kryeministri Edi Rama dhe kryeparlamentari Ilir Meta janë takuar sot pasdite gjatë inaugurimit të një qendre tregtare.

Ata kanë qenë nën shoqërinë dhe të akademikut Rexhep Qosja, ku siç shihet edhe nga këto foto, biseda ka qenë e qetë.

Pas tensioneve të muajve të fundit brenda kampit të majtë, duket se para zgjedhjeve është rikthyer sërish qetësia dhe një ripërtëritje e vullnetit për të shkuar së bashku edhe në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare të 2017-s. /dita/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme