Rexhep Selimi: Jam kundër dhunës – opozita duhet të bashkohet

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se opozita duhet sërish të bashkohet dhe t’i bashkërendojë veprimet.
Sipas tij, vetëm kështu opozita do të mund të mposht koalicionin që thotë se po i bën dëm vendit.

Në emisionin “Personale” të TV Dukagjinit, Selimi ka thënë se është kundër dhunës kur është pyetur nëse duhet djegur Parlamenti i Kosovës.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë