Rexhep Selimi:Shqiptarët janë të fortë vetëm Kuq e Zi

06 Shtatp 2016 / Sakte.net / 14:40

Edhe deputeti i Lëvizjes VETVENDOSJE  Rexhep Selimi përmes rrjetit të tij social facebook mendon se Kombëtarja e bashkimit,  eshte ajo që then kufijtë, dhe se shqiptaret vetëm kuq e zi janë më të forte.

Postimi i tij i plotë:

 

Përjetësisht UÇK

Përjetësisht Kuq e Zi

Shqiptarët fitojnë vetëm të bashkuar e jo të ndarë!


Forca Shqipëri e Bashkuar!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme