Rexhepi: Si u lejua Marrëveshja LSDM- VMRO për shlyerjen e shqiptarëve nga lista e votuesve

“Lista kontestuese prej 200 mijë votuesve kontestues duhet të kërkohet në njësitë 3,4 dhe 5, sepse atje pjesa dërmuese e popullatës është shpërngulur”, ka theksuar anëtari i kryesisë së Lëvizjes BESA, Zejd Rexhepi, informon INA.

Sipas tij, si lëvizje politike kanë pritur një marrëveshje të tillë kur janë në pyetje interesat e shqiptarë, por nuk është pritur që partitë shqiptare në bisedime të mbështesin ata.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme