Rilindja me BESË e ‘tronditë’ Shkupin (VIDEO+FOTO)

Koalicioni “Rilindje me BESË”, mbajti konventën e saj promovuese të deputetëve për zgjedhjet e 11 dhjetoirt. Ajo që vërehet është fakti se salla “Vip Arena” ishte e stërmbushur dhe se po kërkohej një vend më tepër për tu futur në sallë.

Përllogaritjet e para janë se kanë qenë mbi 18 mijë persona në këtë konventë.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fportalisakte%2Fvideos%2F583726688482711%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>

14993286_1818821201736892_2018580234039130803_n 15171200_1818821248403554_7496260094041675625_n viber-image43255 viber-image2314443

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme