‘Rilindje me BESË’: Gostivari e Vrapçishti të mobilizuar në maksimum për 22 nëntorin (FOTO)

Gostivari dhe Vrpaçishti kanë mbështetur fuqishëm përfaqësuesit e koalicionit Rilindje me BESË të cilët shpalosën para të pranishmëve të shumtë pjesë nga platforma e tyre politike dhe qëllimet kryesore lidhur me perspektivën e shqiptarëve të Maqedonisë.
Salla e stërmbushur dhe duartrokitjet për kryetarët Bilall Kasami e Fadil Zendeli rikonfirmuan mbështetjen e banorëve të Gostivarit dhe atyre të Vrapçishtit lidhur me Rilindjen me BESË, e koalicion i cili në zgjedhjet e 11 dhjetorit do të garojë me numrin 10.
Numri i mbështetësve të Rilindjes me BESË është i lartë. Të gjitha strukturat tashmë janë mobilizuar për t’u parapërgatitur për konventën për promovimin e kandidatëve për deputet të këtij koalicioni që do të prezantohen të martën, me 22 nëntor në sallën VIP ARENA (Boris Trajkovski) në Shkup. Pjesëmarrja masive e qytetarëve dhe e mbështetësve që e kanë konfirmuar pjesëmarrjen në këtë konventë, konsiderohet se do të jetë fillimi i rënies së BDI – së.

13532830_1816832775269068_2985788519839266006_n 15032905_1816832038602475_8888537574557195997_n 15036171_1816831868602492_4969551784788240671_n 15036525_1816832931935719_4867592892295742937_n 15036543_1816797721939240_9112491233304009168_n 15037130_1816797765272569_7930368898107910676_n 15037212_1816832695269076_6028592205291216043_n 15078547_1816832851935727_8747120062151122460_n 15107323_1816832488602430_5632268353252134092_n 15109614_1816832728602406_7415400811408476246_n 15134686_1816832891935723_8707401212499443311_n 15135823_1816831651935847_6854956153037794595_n

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme