Rita Ora merr kritika të ashpra nga gjyqtari i X-Factor

Sakte.net / e Shtunë 01 Tetor 2016 – 17:57

Louis Walsh ka kritikuar ish gjyqtaren e X-Factor, shqiptaren Rita Ora, duke thënë se këngëtarja 25 vjeçare, e cila ka lansuar albumin e parë dhe të vetëm në vitin 2012, nuk është më serioze për të bërë muzikë, transmeton koha.net.

“Ajo është kthyer më shumë si një shtëpi mode se sa si një ylli i muzikës pop”, ka thënë Louis për Dailystar.

Rita së fundi ka nënshkruar një kontratë me kompaninë amerikane Atlantic Records, pasi u larguar nga labeli i Jay Z.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme