Rita Ora shijon qëndrimin në New York, mahnit me stilin e saj

Këngëtarja shqiptare tashmë me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë qytetin e New Yorkut, ku po qëndron për xhirime për America’s Next Top Model.

Ajo edhe njëherë është veçuar për stilin e saj, transmeton KP.

25 vjeçarja është parë rrugëve të New Yorkut me veshje të markës së mirënjohur Adidas.

Dhe pothuajse si çdoherë tjetër, ajo dukej mahnitëse.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme