Rolls Royce Ghost,ja si duket nga brenda makina më e shtrenjtë

Një javë më parë ju njoftuam për makinën që i dha fund garës për automjetin më të shtrenjtë në Shqipëri. Bëhet fjalë për Rolls Royce Ghost, seria 2, extended wheel base (versionin 6 metrat i gjatë) dhe me një motor 6.6 L v12, e cila ka kushtuar 500 mijë euro.

makinaandigeci

Deri tani kemi parë foto të saj vetëm nga jashtë, ndërsa sot ju mund të bëni një “xhiro” virtual brenda kësaj super makine.

Një video që nuk duhet humbur:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme