Rrah gruan dhe vajzën, arrestohet

Policia në Ferizaj ka arrestuar një të dyshuari pasi që i njëjti për shkaqe të panjohura ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij të moshës së mitur.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme