Rrahje masive dhe therje në Prishtinë

Dy persona janë therur me thikë në një rrahje që ka ndodhur të enjten në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë.

Policia e Kosovës raporton se për motive të panjohura janë rrahur mes veti disa persona. Si pasojë e rrahjes janë therur me thikë dy persona, të cilët janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes. Njësitet policore relevante janë në kërkim të dyshuarve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme