Samsung lanson produktet e reja

Samsung vjen me një numër të madh të produkteve në treg.

Samsung zbuloi një mori pajisjesh të reja të mërkurën, duke përfshirë telefonat e rinj, kufjet e veshëve dhe orët e mençura, transmeton lajmi.net.

Shumica e pajisjeve tashmë ishin zbuluar përpara Galaxy Unpacked 2020.

Pavarësisht, gjiganti i teknologjisë së Koresë së Jugut tregoi Galaxy Note 20, Note 20 Ultra, tablet Tab Galaxy S7, Galaxy Buds Live dhe Galaxy Watch 3, si dhe Galaxy Z Fold 2.

Samsung ndoqi Apple, Huawei dhe OnePlus duke mbajtur ngjarje praktikisht në internet, për shkak të pandemisë koronavirus.