Sasho Ordanovski: Rënia e BDI-së, e forcon BESËN

Analisti politik, Sasho Ordanovski, në një shkrim autorial të tij të fundit, ka folur ndër të tjera për BDI-në dhe Lëvizjen BESA.

“Deri më tani subjekti shqiptar më i madh në Maqedoni BDI, duket se nuk është i kënaqur me botëkuptimet e politikave të Erdoganit. Rënia evidente e përkrahjes së votuesve ndaj BDI-së, dhe ndikimit të saj shoqëroro – politik mes shqiptarëve, po plotësohet me rritjen politike të Lëvizjes BESA…”, – ka shkruar ndër të tjera, analisti Ordanovski.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme