Seanca ndërprehet në shenjë solidarizimi me Haradinajn

Seanca e Kuvendit të Kosovës është ndërprerë në shenjë proteste dhe solidarizimi për shtyrjen e vendimit të gjykatës së Francës, ndaj liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.