Sekuestrohen monedhat fals

Një punëtore e një banke në Vushtrri ka raportuar se dy të dyshuar meshkuj kanë deponuar një sasi të hollash të cilat dyshohen të jenë të falsifikuara.

Policia e Kosovës në raportin e saj të rregullt njofton se rasti ka ndodhur më 12 korrik në rrugën “Hasan Prishtina”, dhe se me këtë rast janë sekuestruar 145×2 euro, 2×1 euro dhe 2x 05 cent, që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Monedhat e dyshuara janë konfiskuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme