Sela pas lirimit nga spitali: Vazhdojmë…

Ziadin Sela u pritë nga një numër i madh i bashkëqytetarëve në Strugë pas daljes nga spitali.

Para të pranishmëve, Sela tha vetëm disa fjalë: Këto ishin gjëra të papritshme, por një gjë ta dini: vazhdojmë përpara.

Ndryshe sot rreth orës 16:00 Sela u lëshua nga spitali i Tetovës.

Kujtojmë se natën e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë kur turma e protestuesve u fut në kuvend dhe sulmoi deputetët, ishte pikërisht deputetit Ziadin Sela ai i cili përfundoi me plagë të rënda.

Fillimisht ai u dërgua për kurim në Qendrën Klinike e më pas në Klinikën e Tetovës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme