Sela: Pas zgjedhjeve largohem nga komuna, betejën do e vazhdoj në Parlament

Lideri i LR-PDSH-së, Zijadin Sela pas zgjedhjeve të ardhshme parlamentare do të la qeverisjen e Komunës së Strugës dhe do të vazhdoj betejën si deputetë në Parlamentin e Maqedonisë.

Këtë e pohoi ai në debatin televiziv “Argument”, duke pohuar se deri në fund të jetë i sinqertë me përkrahësit e platformës së tij, dhe se nuk do ti braktisë asnjëherë ata, njofton INA.

Sela gjithashtu ka theksuar se listat për deputetët do të caktohet nga degët e partive politike të LR-PDSH-së në vendbanimet shqiptare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme