Serbët bllokojnë Isa Mustafën në veri

Kryeministrit Isa Mustafa i është pamundësuar shkuarja në përurimin e një ure të ndërtuar nga KFOR-i, mes fshatrave Zveçan dhe Leposaviq.

Serbët lokal e kanë bllokuar rrugën në fshatin Rudar, duke i pamundësuar kalimin eskortës së të parit të ekzekutivit, njofton Klan Kosova

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme