Shampo me sodë buke, ja si ndikon në rritjen e shpejtë të flokëve!

Kjo substancë tepër të dobishme rrit cilësinë e flokëve tuaj dhe siguron një shkëlqim afatgjatë të flokëve.

Ju mund ta përdorni atë në vend të shampos tuaj të dhe të shihni efektet e saj të mahnitshme.

Nëse jeni praktikues të mjekësisë alternative dhe jeni të vendosur për të shmangur efektet e produkteve të mbushura plot kimikate për trajtimin e flokëve, me kimikate, kjo mënyrë do t’ju sigurojë rezultate të pabesueshme.

Përzieni ¼ sodë buke me ¾ ujë. Nëse i keni flokët në gjatësinë e supit, përzieni 2-3 lugë sodë buke me 3 herë më shumë ujë, doza varet nga gjatësia e flokëve tuaj. Përziejni mirë përbërësit sëbashku. Aplikojeni masën e krijuar nga rrënjët deri tek maja dhe lëreni të veprojë për 3 minuta, pastaj lajeni kokën me ujë të ngrohtë.

Masa e përgatitur do të rigjenerojë flokët tuaj, ju jep shkëlqim, redukton zbokthin dhe do të shërbejë si trajtues i tyre.

Efektet e para janë të dukshme pas trajtimit të parë, dhe pas disa herëve, flokët tuaj do të fillojnë të rriten me shpejtësi, si dhe do të duken të fortë, me shkëlqim dhe tepër të shëndetshëm! Nëse nuk jeni të sigurt që keni eliminuar soden hidhni një pikë shampo dhe bëni një shpelarje të fundit

Rezultatet:

-në flokët kaçurrela është shumë i suksesshëm pasi i le atyre formën onde pa pasur nevojë të përdorni mjetet elektronike..

-në flokët e drejta jep butësi dhe u jep rendesë

Soda në flokë heq papastertitë, jep shkëlqim dhe formë, gjithashtu eleminon zbokthin

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme