Shfaqet në qiell Shqipëria, kjo fotografia po trondit të gjithë (FOTO)

Ditët e fundit moti i paqëndrueshëm me shi e diell ka bërë që në qiell të shfaqet një re me një formë të pazakontë.

 

Harta e Shqipërisë është bërë e dukshme në qiell mëngjesin e sotëm dhe është parë nga shumë persona.

Nuk është bërë akoma e ditur se në cilin vend është shkrepur fotoja por padyshim që është diçka që nuk e shohim çdo ditë. Infoelbasani.al

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme