Shikojeni përplasjen e Ramiz Lladrovcit me asamblistin e LDK-së, Rifat Bilalli (Video)

DrenicaOnline ka siguruar videon e përplasjes së Kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe asamblistit të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Drenas, Rifat Bilalli në seancën e fundit të Kuvendit Komunal.

Është debat i ashpër mes protagonistëve ku Bilalli i thotë Lladrovcit që nuk e ka pas fatin ta rrok plumbi në ballë e mos të  shoh këtë qeverisje të prapshtë, me hajna dallavergji, pisa e bashkëpunëtor të armikut, transmeton DrenicaOnline.

Lladrovci i ka kërkuar falje publike pasi thotë se hajgare ka bërë me të por si duket Bilalli është bërë shumë nervoz kur është përmend plumbi.

Madje ai i thotë Lladrovcit që ma mirë se ka qëndruar në Kosovë e nuk e ka ikur b…nëpër Shqipëri e Gjermani.

Dëgjojeni dhe gjykojeni vet këtë video:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme