Shilegov: Do marrim përgjegjësinë për zhbllokimin e Kuvendit

Deputeti i LSDM-së Petre Shilegov në një konferencë për shtyp ka përsëritur qëndrimin e partisë së tij se shumica e re parlamentare shumë shpejtë do të marrë përgjegjësinë për zhbllokimin e Kuvendit.

Shiulegov derisa ka komentuar kërkesën e VMRO-së për takim liderësh është shprehur se partia e tij nuk do të pranojë takim të ri liderësh dhe marrëveshje të re sepse nuk ka më se çfarë të bisedohet në atë takim.

Ndërkohë në pyetjen se a do të kyçen në debatin në Kuvend, Shilegov tha se ky nuk është debat por është një turp për të cilin deputetët në të ardhmen do të turpërohen nga ajo që kanë bërë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme