Shkodër, nusja spërkat me benzinë vjehrrën dhe kunatën

Pas vdekjes së 4 personave nga zjarrëvënia me benzinë në spitalin Amerikan në Tiranë, një rast i ngjashëm ka ndodhur ditën e sotme.
Raportohet se ngjarja ka ndodhur ka ndodhur në fshatin Stajkë të Vaut të Dejës, ku nusja spërkati me benzinë vjehrrën dhe kunatën.

Sipas policisë, Ela Palushi tentoi t’i vendoste flakën dy grave, por fatmirësisht ngjarja u mbyll pa lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Ka qenë burri i saj dhe anëtarët e tjerë të shtëpisë që parandaluan përshkallëzimin e ngjarjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme