Shokuese: Tose Proeski është gjallë? (FOTO)

Kjo foto u shfaq në internet dhe u përhap në formë marramendëse nga të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale.

 

Thuhet se Tose Proeski është gjallë. Kjo është bërë e ditur pasi janë zbuluar pamjet e kamerave të sigurisë ku e kanë kapur Tose Proeskin në një pompë të benzinës.

A është kjo shenjë se ai ka qëndruar i fshehur gjatë gjithë këtyre viteve? Ky filmim, mediat serbe thonë se vërteton se ai është i gjallë, transmeton Gazeta Express.

Tose Proeski është emër i njohur i muzikës në Ballkan. Ai u raportua se ka vdekur në një aksident të tmerrshëm trafiku në vitin 2007.

Proeski ishte me prejardhje nga Maqedonia.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme