Shpejt mund ta mbushni iPhonin në xhepin tuaj (FOTO)

Kompania e prodhimit të mjeteve teknologjike, “Pioneer” e ka në plan që të avansoi me produktin e ri të mbushësve të iPhone.

E kontraktuar nga Apple, kjo kompani po mendon që të bëjë një mbushës më praktik i cili mund të mbushë telefonin edhe në xhep.

Pajisja pritet të jetë praktike, e lehtë dhe me kabllo elastike e cila do të bëjë që në kohën kur telefonin ta mbani në xhep të mbushet njëkohësisht.

Kjo pajisje pritet të ketë një kabllo shtesë për ta mbushur në shtëpi në mënyrë që të ketë rryma edhe kur është në xhep.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme