Shpend Ahmeti: Të gjitha rrugët në Prishtinë janë të pastruara (FOTO)

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se të gjithë rrugët në Prishtinë janë pastruara.

Ai në një shënim në Facebook tha se para lokaleve e shtëpive, është obligim i banorëve që ta largojnë borën, raporton Gazeta Blic.

Shënimi i plotë i tij:

 

Ca foto nga rruget e Prishtinës nga miq të ndryshëm.

Ato foto te hymja, duhet të dijmë një gjë, pjesë para lokaleve, shtëpive, dhe parkingjet e përbashkëta në ndërtesa kolektive sipas rregullores në fuqi janë përgjegjësi e banorëve por punëtorët e kompanive kanë tregu gatishmëri të ndihmojnë në disa raste të tilla.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme