Shpend Ahmeti: VV nuk mundet vetëm t’i fitojë zgjedhjet

Vetëvendosje nuk do të mund t’i fitojë zgjedhjet e vetme, nevojitet një bashkim i gjithë opozitës dhe i shoqërisë civile për të dalë nga zinxhiri i kapjes së shtetit.

Kështu ka deklaruar kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, në emisionin Personale të Tv Dukagjinit.

Ai ka deklaruar se edhe nëse nuk do të gjejë përkrahje kjo ide e tij, do të vazhdojë të jetë ithtar i bashkimit të subjekteve që e duan ndryshimin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme