Shqiptari humb jetën tragjikisht në shtëpinë e prindërve në Itali

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në mënyrë aksidentale në Itali. Viktima është Geraldo Ndreca, 25 vjeçar, banues prej disa kohësh në Moretta.

Ai vdiq teksa po riparonte një llambë në banesën e prindërve të tij. Megjithëse trupi i të riut u transportua me helikopter dhe pavarësisht përpjekjeve për ringjalljen e tij për një orë, ishin pa dobi, shkruan Albeu.

“La Stampa”, shkruan se përveç gruas së tij dhe prindërve, i riu la pas edhe një motër më të vogël.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme