Shtyhet konferenca “misterioze” e Thaçit

Sakte.net / E premte, 07 Tetor 2016  –  11:25

Zyra e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka paralajmëruar se presidenti do të mbajë konferencë për medie ditën e premte, në orën 11:30.

Pak orë para zhvillimit të konferencës, nga zyra e presidentit kanë bërë me dije sekonferenca është shtyrë përjavën e ardhshme.

“Ju njoftojmë se konferenca e Presidentit Thaçi, e paralajmëruar për sot, në orën 11:30 nga Zyra për Informim dhe Komunikim me Publikun e Presidencës, është shtyrë për javën e ardhshme”, njofton Presidenca. /Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme