Shuhet AAK-ja në Drenas, tërë kryesia kalon në PDK

Kryetari, nënkryetarët, sekretari i përgjithshëm dhe tërë kryesia e AAK-së në Drenas e kanë braktisur subjektin politik të udhëhequr nga Ramush Haradinaj dhe kanë kaluar në PDK.

Lajmi.net ka siguruar disa prej emrave të të sapoaderuarve në PDK:

Bujar Morina – kryetar

Idriz Heta – nënkryetar

Ujup Rama – nënkryetar

Gazmend Morina – sekretar i përgjithshëm

Hajrie Gashi – kryetare e rinisë

Vjollca Shala – kryetare e gruas

Anëtarët e kryesisë:

Hashim Gashi

Avni Janova

Florim Morina

Mergime Prenku

Afrim Gashi

Smail Hasi

Tafil Hoti

Besart Leku

Mustaf Zariqi

Skender Hajdari

Xhafer Mulaku.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme