Si shkoi fushata e AKR-së? (VIDEO)

Aleanca Kosova e Re, me në krye Behgjet Pacollin, u futën në koalicion parazgjedhor me Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Alternativën, por gjatë fushatës ata kishin edhe tubime pa këta partnerë, njofton Klan Kosova.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme