Si të largoni bakteriet nga dhëmbët tuaj, pa shkuar tek dentisti (Video)

Ju duhet të merrni sodë buke, peroksid hidrogjeni, ujë, kripë dhe një gargarë antiseptike, transmeton lajmi.net

Hapat se çfarë të bëni me to, pas sa kohësh duhet t’i ktheheni ritmit të njejtë, shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme