Sillej në mënyrë agresive ndaj gruas së tij, arrestohet nga policia

Mbrëmjen e djeshme (24-nëntor) rreth orës 19:10, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 50-vjeçarin N.N. nga Reçica e Vogël e Tetovës, i cili të njëjtën ditë rreth orës 16 është sjellë në mënyrë agresive ndaj gruas së tij 45-vjeçare, me të cilën nuk ka pasur kurorë dhe ka tentuar që ta hapë me dhunë derën hyrëse të banesës së tyre.

– Advertisements –

Personi në fjalë është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj tj do të ngritët padi adekuate.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme