Situata e personave me nevoja të veçanta në Kosovë (VIDEO)

Në Kosovë mendohet se ka mbi 18 mijë persona me nevoja të veçanta.

Organizatat që merren me mbrojtjen e të drejtave të tyre ankohen për numrin e vogël të të punësuarve nga kjo kategori si dhe për kushtet në të cilat ata jetojnë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme