Sulejman Rexhepi thotë se Menduh Thaçi ka organizuar shkatërimin e BFI-së (Video)

Kryetari i BFI-së ka akuzuar rëndë liderin e PDSH-së Menduh Thaçin se ka qenë organizator i puçit dhe shkatërimit të BFI-së.

Ai thotë se është punuar tetë muaj, vazhdimisht kanë pasur kontakte natën nëpër lokale që kanë qenë të mbrojtur prej opinionit.

Sulejman Rexhi vazhdon akuzën duke thënë se nëse Menduh Thaçi më ka bërë reis atëhër jo që sdua të jemë reis por as njeri.

“Ai shpeshë herë thotë nëpër vende publike se unë e kam sjellë Sulejman Rexhepin reis, dhe unë e shkarkojë. Me e ditë se ai mka sjellë reis ulema, jo që sdua të jemë reis ulema, por skisha qenë as njeri” është shprehur Rexhepi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme