Sulm në verilindje të Anglisë (Foto)

Një person i armatosur me thikë i ka marrë peng disa në Newastle të Anglisë, njofton policia.

 

Ndërkohë, dëshmitarët e rastit raportojnë se e kanë parë një person me diçka të lidhur me rrip në gjoks, Pesë anëtarë të stafit besohet se janë liruar, ndërsa një është ende duke u mbajtur peng brenda ndërtesës.

Policia britanike ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe e ka rrethuar vendin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme