Sulmohet fizikisht nga katër persona të panjohur, nuk ka të arrestuar

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi për shkaqe ende të panjohura është sulmuar fizikisht nga 4 persona të panjohur ku njëri prej tyre e ka goditur në shpinë disa herë dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar në emergjencën e Gjilanit e më pas për tretman të mëtejmë mjekësor është dërguar në QKUK, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur në Gjilan, ndërkaq nuk raportohet për të arrestuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme