Sulmojnë policët, dy të arrestuar

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj pasi kishin penguar dhe sulmuar fizikisht tre policë, derisa ishin në kryerje të detyrës.

Sipas njoftimit të policisë, rasti ka ndodhur në rrugën “Mocart” në Ferizaj të hënën në mesditë.

Një nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt./SAKTE.NET

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme