Sylë Hoxha e Dhurata Hoxha raportojnë sot në Kuvend

Sylë Hoxha e Dhurata Hoxha raportojnë sot në Kuvend

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikqyrjen e Agjencisë kundër Korrupcionit në takimin e sotëm diskuton me kryeprokurorin e Prokurorisë Themelore të Prizrenit Sylë Hoxhën dhe me Ministren e Drejtësisë Dhurata Hoxha të cilët do të raportojnë në Komision.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme