Taravari: Më 11 dhjetor t’i eliminojmë shefat dhe bosët e BDI-së dhe PDSH-së

“Shqiptarët e Maqedonisë në zgjedhjet e 11 dhjetorit do të kenë për obligim dhe detyrë të delegjitimojnë dy Partitë shqiptare që kryetarët e tyre i thirrin Shef dhe Bos!”, kështu ka shkruar përfaqësuesi i LrPDSH, Arben Taravari.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme