Taravari merr mbështetje të plotë si ministër nga deputetët e VMRO – DPMNE, Milloshoski dhe Dimovski

Pas deputetit të VMRO-DPMNE-së Ilija Dimovski, për përkrahjen që i dha ministrit të ardhshëm të shëndetësisë Dr. Arben Taravarit, edhe deputeti Milloshovski e përkrah dhe i jep mbështetje në punën e tij si ministër, transmeton TetovaSot.

Milloshovski në diskutimin e tij të për kabinetin e ri të qeverisë, përkrahje i dha vetëm Tavarit. Taravari ka një biografi të pasur profesionale dhe e meriton vendin për të cilin është zgjedhur dhe shpresoj se ky njeri do të ketë sukses si ministër i shëndetësisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme