Tarçullovski kundër “BESËS”: Do të më shihni edhe shumë, do të nervozoheni

I dënuari nga Gjykata Ndërkombëtare e Hagës, për krime lufte, tani deputet i VMRO-DPMNE-së, Johan Tarçullovski, dje ka reaguar ndaj kërkesës së Lëvizjes BESA, e cila kërkonte që të mos i verifikohet mandati.

“Të jenë punët më të qarta. Nuk e kam ditur se është përmendur emri im pasi që nuk i kam vendosur fare kufjet dhe nuk kam pritur që në seancën e parë dikush të ketë dëshira të fund vitit. Por, të gjithë ta kenë të qartë, EDHE SHUMË DO TË MË SHIHNI DHE DO TË NERVOZOHENI< PASI QË MUA DIKUSH MË KA VOTUAR DHE UNË KAM PËRGJEGJËSI PËRPARA POPULLIT DHE SHTETIT. KËTU JAM QË TA MBROJË KAUZËN TONË. Nëse dikujt nuk i pëlqej, ka dyer në të majtë dhe në të djathtë, lirisht ikni. Gëzuar krishtlindjet të gjithëve. Beteja filloi”, shkruan në profilin e tij në Facebook, i dënuari për krime lufte dhe tani deputet i VMRO-DPMNE-së, Johan Tarçullovski.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme