Të shtëna me armë në kryeqytet

Në lagjen “Emshir”, në Prishtinë sot rreth orës 13:00 ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.

Lidhur me këtë rast është arrestuar 17 vjeçari V.I.

Policia është duke kërkuar armën që është përdorur për këtë rast, e në ndërkohë i dyshuari është duke u intervistuar nga zyrtarët policor.

Po në këtë lagje të kryeqytetit saktësisht në afri të shkollës së mesme “Hoxhë Kadri Prishtina”, ka ndodhur sot një plagosje me thikë.

I riu 16 vjeçar E.I ka mbetur i plagosur dhe është dërguar menjëherë për trajtim mjekësor në QKUK

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme