Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Sakte.net/ E Premte- 16 Shtator 2016 / 12:42

Sot rreth orës 12:00, ka pasur të shtëna me armë zjarri në rrugën “Luan Haradinaj”, afër New Born-it” në Prishtinë.

Rastin e ka konfirmuar për Gazetën Blic edhe zëdhënjsa e Policisë në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.
Ahmeti ka thënë se sot rreth orës 12:00, ka pasur të shtëna armësh në rrugën “Luan Haradinaj”, Policia tashmë është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin, tranmeton Gazeta Blic

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme